Navigate / search

SunTek

Autofólie SunTek profesionálna kvalita a technológia USA

Namipoužívané autofólie sú vyrábané firmou Commonwelth Laminating Coating v Martinsville v štáte Virginia. Firma CLC vyrába autofólie nielen na autosklá, ale súčasťou produkcie sú tiež solárne, ochranné, bezpečnostné, sanitárne a tepelne izolačné fólie pre použitie v architektúre. CLC je jednou z vedúcich a najrýchlejšie rastúcich amerických firiem ponúkajúcich okenné fólie vo svete. V súčasnosti dosiahol expanziu 6 miliónov $, ktorá strojnásobila výrobnú kapacitu pridaním výrobkov so šírkou 1,83 metra (72″). SunTek ponúka kompletnú škálu automobilových a bezpečnostných okenných fólií ako aj fólie pre domácnosti/ pracoviská. Výrobky sú dostupné v širokej palete aj umelecky spracovaných metalických, nemetalických/ neblednúcich fólií, fólií citlivých na tlak a fólií naliepaných pomocou aktivácie vodou.

Autofólie SunTek novej generácie vynikajú predovšetkým svojou kvalitou a typickým čiernym odtieňom pri rade HP a Carbonu. Rada autofólií INFINITY sa výrazne odlišuje odtieňom, lebo má slabý reflex farby lešteného kovu. Autofólie HP a Carbon sú trojvrstvové, INFINITY je autofólia päťvrstvová.
Autofólie SunTek majú zosilenú abrazivnú vrstvu – tj. odolnosť proti poškrábaniu a poskytujú vynikajúci výhľad z vozidla aj pri najtmavšom odtieni autofólie. Vynikajúca kvalita materiálu SunTek dovoľuje výrobcovi poskytovať 7 – 10 ročnú záruku na farbystálosť výrobku a pri fóliách pre využitie v architektúre dokonca doživotnú záruku.

Z hladiska aplikácie autofólií na autosklá podľa skúseností našich technikov je SunTek materiálom, ktorý sa veľmi dobre tvaruje, ľahko prilne aj k čiernemu orámovaniu skiel(masking) a hlavne znesie bez poškodenia vysokú teplotu. S autofóliami SunTek už pracujeme 9 rokov (TRIESTE CZ), čo nám dokonale umožnilo overiť si kvalitu materiálu v praxi a tiež sme s odstupom dlhého času mohli spätne znovu skontrolovať automobily, na ktoré boli autofólie SunTek inštalované. Znovu nám to potvrdilo vyhlásenú kvalitu materiálu SunTek a s takýmito výsledkami sa nemôže pochváliť žiadna iná firma. Po celú dobu nezmenil tento materiál SunTek svoju farbu a hlavne nestratil svoje vynikajúce vlastnosti:

  • zníženie slnečnej energie
  • priepustnosť UV žiarenia
  • odrážavosť svetla
  • priepustnosť viditelného svetla

Čo získate inštaláciou autofólií na vaše auto ?

1. ZNÍŽENIE TEPLOTY INTERIÉRU VOZIDLA fólia aplikovaná na autosklá odráža a pohlcuje solárnu termálnu energiu v rozmedzí 33%-75%. Zníženie interiérovej teploty je veľmi výrazné, zvlášť pri vozidlách, ktoré nie sú vybavené klimatizáciou. Taktiež pri vozidlách s klimatizáciou nie sú tak veľké tepelné výkyvy, ľudský organizmus nie je tak zaťažovaný nárazovým poklesom teploty vzduchu.

2. ZABRÁNENIE PRIENIKU UV ŽIARENIA – nedochádza k tzv. blednutiu, prehrievaniu a namáhaniu interiéru vozidla slnečným žiarením. Zároveň chráni predmety, ktoré v automobile prevážate. Obmedzením prieniku týchto škodlivých lúčov tiež chránite predovšetkým seba a ostatných cestujúcich vo vozidle.
3. PODSTATNÉ ZNÍŽENIE RIZIKA OSLNENIA vozidlom idúcim za Vami a svietiacim diaľkovými svetlami.
4. ZVÝŠENIE POCITU SÚKROMIA pri cestovaní, zabránenie priehľadnosti do vozidla z vonkajšej strany a pri parkovaní zvýšenie preventívnej ochrany pred krádežou.
5. NAINŠTALOVANÁ FÓLIA JE VEĽMI ODOLNÁ PROTI TLAKU ZVONKU A ÚDEROM (napr. dlažbovou kockou) Zníži sa tým percentuálne možnosť vkradnutia do vozidla, odcudzenie výbavy a predmetov alebo celého vozidla.
6. ZMENŠENIE RIZIKA ÚRAZU PRI HAVÁRII ODLETUJÚCIMI ČREPINAMI Z ROZBITÝCH OKIEN – úlomky skla sú fixované na fólii, nemajú sa možnosť zo svojou zotrvačnosťou pri náraze rozptýliť do interiéru vozidla a zraniť cestujúcich.
7. NOVÝ ATRAKTIVNÝ VZHĽAD ,ktorý inštalovaná fólia na autosklá dodá Vášmu vozidlu.

Descargar musica