Navigate / search

Inštalácia autofólií

Kam, ako a kde sa inštalujú AUTOFÓLIE?

Všetky autofólie sa inštalujú zvnútra, po predchádzajúcom natvarovaní z vonkajšej strany autoskla. Inštaláciu autofólií na autosklá robíme bez demontáže častí automobilu vďaka špeciálnej technológii USA. Celková doba montáže autofólií podľa typu automobilu sa pohybuje medzi 1,5 až 2,5 hodinami. Autofólie SunTek sa dajú nainštalovať aj mimo odbornej dielne, za dodržania určitých okolností urobíme montáž autofólií aj u zákazníka doma.
Autofólie nie sú len výrazné zdokonalenie vzhľadu automobilu, ale predovšetkým:

  • odrážajú a pohlcujú až 75% slnečnej energie, čím výrazne znižujú teplotu v interiéri automobilu.
  • pohlcujú takmer 99% škodlivého UV žiarenia a chránia tak posádku a interiér vozidla
  • chránia odložené predmety pred zlodejmi a vytvárajú pocit súkromia a bezpečia. Tvoria fyzickú prekážku a sťažujú vniknutiu do vozidla. Dobre aplikovaná autofólia na autoskle vydrží až 3 údery tvrdým predmetom (kameňom) aby sa autosklo od fólie oddelilo a vysypalo.
  • chráni posádku pred odletujúcim rozbitým sklom

Čo nesmiete po dokončení aplikácie AUTOFÓLIÍ

Po montáži autofólií sa nesmú okná sťahovať podľa ročného obdobia po dobu 2-5 dní. Tým sa zaistí dokonalé priľnutie autofólie na sklo a nebudú medzi sklom a fóliou nežiaduce bublinky.
Okná s inštalovanou autofóliou sa ošetrujú ako bežné sklá bežnými čistiacimi prostriedkami, ktoré nie sú na báze amoniaku.

Descargar musica